Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

Нацбанк України встановить обмеження на карткові перекази

У Нацбанку України готують рішення щодо запровадження обмежень на карткові перекази клієнтів банків. Такі обмеження фактично залишаться непоміченими для переважної більшості українців. Їх відчують лише тіньовики, які промишляють незаконним бізнесом та обігом неоподаткованих грошових мас.

Про це повідомив член Ради Нацбанку України Василь Фурман.

За словами чиновника НБУ, в Україні сформувався чималий сектор тіньового обороту грошей, який використовує нормативні прогалини для протизаконної діяльності. Зокрема, за допомогою банківських карток, відкритих на імена інших людей, тіньовики переказують кошти від незаконної підприємницької діяльності та уникають сплати податків.

“За допомогою дроп-карт реалізуються схеми ухилення від сплати податків. Коротко поясню, що це таке: одна людина передає іншій за невеликі гроші картку, випущену на її ім’я. І ця людина, отримавши таку картку використовує її на свій розсуд, як захоче. При цьому справжній власник картки навіть не знає, які обороти коштів там відбуваються. Тому це протизаконно”, – пояснив член Ради НБУ.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin