Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

У Вінниці презентували книгу пам’яті загиблого захисника: «Мій Джміль з брунатними очима»

У Вінниці відбулася презентація книги “Мій Джміль з брунатними очима”, написаної Юлією Гаврилюк, кримчанкою, яка з родиною переїхала на Вінниччину. Ця книга розповідає про її чоловіка, який віддав своє життя, захищаючи Україну від агресора.

Книга “Мій Джміль з брунатними очима” є втіленням історії любові, втрати та мужності, яка торкнулася сердець багатьох вінничан.

Юлія, яка вже багато років активно допомагає українським воїнам як волонтер, поділилася своїми спогадами про чоловіка, який віддав життя заради майбутнього України. Книга розкриває образ коханого чоловіка та батька, чия відвага і жертовність стали прикладом для наслідування.

Під час заходу, який пройшов у атмосфері глибоких емоцій, гості мали змогу не лише познайомитися зі змістом книги, а й відчути її глибокий емоційний заряд через щирі розповіді Юлії. Присутні поділилися обіймами та сльозами, вшановуючи пам’ять усіх, чиє життя забрала війна.

Юлія, поділившись своїм болем та спогадами, виявила неймовірну силу духу та відвагу, що знайшло відгук у серцях присутніх. Її віра в перемогу України та важливість пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за мир у нашій країні, звучала як нагадування про цінність людського життя та свободи.

Книга “Мій Джміль з брунатними очима” стала не лише вшануванням пам’яті одного чоловіка, а й символом непереможного духу українців, їхньої відданості рідній землі та віри в світле майбутнє.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin