Вінниця
21.04.2024
5.29° C
Вгору

Вінниччина отримає 107 мільйонів гривень субвенції по Програмі відновлення: в які громади надійдуть кошти?

Кабмін 6 лютого затвердив розпорядження про розподіл державної субвенцію місцевим бюджетам по Програмі відновлення України. Трьом громадам Вінницької області передбачено 107,5 млн грн (107 500 000 гривень).

Документ опубліковано на Урядовому порталі.

«Відповідно до статті 19 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» здійснити розподіл у 2024 році обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України між місцевими бюджетами згідно з додатком», – зазначено в документі.

  • На бюджет Жмеринської міської територіальної громади – 20 млн грн.
  • На бюджет Стрижавської селищної територіальної громади – 67,5 млн грн
  • На бюджет Уланівської сільської територіальної громади – 20 млн грн.

Уряд розподілив 107 мільйонів гривень субвенції трьом громадам Вінниччини по Програмі відновлення

Як повідомляє Міністерство розвитку громад, джерелом субвенції є кошти, виділені Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) в рамках спільної програми України та ЄІБ «Програма з відновлення України». Субвенцію розподілено між місцевими бюджетами тих громад, проєкти яких було схвалено Європейським інвестиційним банком для реалізації у 2022-2023 роках.

Для довідки:

Фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком, яка була ратифікована 14 липня 2021 року, схвалено наміри про залучення 340 млн євро позики для реалізації проєктів з відновлення та модернізації інфраструктури регіонів, що зазнали руйнувань через агресію рф, а також тих регіонів, що приймають значну кількість ВПО. Відповідно до умов фінансової угоди термін її реалізації складає 5 років і завершується у грудні 2026 року.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin