Вінниця
14.04.2024
21.66° C
Вгору

У Зеленського прокоментували чутки щодо відставки Залужного

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував чутки щодо можливої відставки головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

У ЗМІ з’явилася інформація, що Залужного нібито викликали на зустріч в Офісі Президента в понеділок та повідомили про звільнення. Про це пише, зокрема, CNN. Одне з джерел видання каже, що указ президента про відставку Залужного очікується до кінця цього тижня. 

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував це в інтерв’ю “24 Каналу”.

“Я взагалі вважаю, що прогнозування та політизація цього процесу – це вкрай негативне явище. Ми маємо обговорювати, не те що нам хтось подобається чи не подобається, а обговорювати результативність тих чи інших дій з урахуванням війни як такої. Це ж конкретні смерті, конкретні втрати і конкретне просування чи непросування кудись”, – сказав він.

Подоляк каже, що президент має щоденне спілкування з військовими, зокрема з Головнокомандувачем, Генеральним штабом, керівниками оперативно-тактичних напрямків тощо. Слід “прагматично підходити” до цієї теми.

“Під час війни Верховний Головнокомандувач та його вертикаль приймає чи не приймає рішення. Але лише коли певне рішення таки ухвалено – він виходить і про це говорить. Президент у постійній комунікації, він постійно спілкується із суспільством, пояснюючи мотиви своїх дій та рішень. Але ми маємо виходити з того, які цілі будуть далі, як далі війна розвиватиметься, які для цього потрібні ресурси, чи зможемо ми зламати лінію фронту”, – сказав радник керівника ОП.

Що відомо про ймовірну відставку Залужного

Раніше Мережею ширилася інформація про те, що Валерія Залужного нібито звільнили з посади головнокомандувача ЗСУ. Втім, згодом цю інформацію спростували в Офісі президента.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin