Вінниця
14.04.2024
21.66° C
Вгору

Стрижка каре – тренд 2024 року: наймодніші варіанти зачіски

Стрижка каре, здається, ніколи не вийде із моди. Такий варіант зачіски підходить жінкам з різною формою обличчя та типом волосся, тому багато модниць обирають саме його. А які моделі такої стрижки будуть актуальними у 2024 році?

Стилісти кажуть, що каре може вигідно підкреслити вилиці та очі жінки, і приховати невеликі недоліки обличчя – пухкі щоки чи надто “грубе” підборіддя. Головне – правильно підібрати форму зачіски. І у 2024 році в тренди потрапили три види каре, які підходять всім.

Класичне каре

Рівне каре довжиною до підборіддя або трохи нижче залишається актуальним уже кілька сезонів. Ця елегантна стрижка з рівним зрізом додасть об’єму тонкому волоссю і підкреслить структуру густих локонів. Вона дозволяє створювати безліч різних укладок, чи то просто рівно покладене волосся, чи то красиві хвилі.

Стрижка каре – тренд 2024 року: наймодніші варіанти зачіски

Багатошарове каре

Така варіація трендової стрижки також підходить володаркам будь-якого типу волосся. Вона підкреслить красу густого волосся і за рахунок декількох шарів зробить тонке – більш пишним. Багатошарове каре не потребує складного укладання. Потрібно просто висушити волосся, використовуючи великий круглий гребінець.

Стрижка каре – тренд 2024 року: наймодніші варіанти зачіски

Італійське каре

Популярність такої стрижки довжиною від підборіддя до плечей зростає з кожним днем, і 2024 року вона буде одним із трендів. Така варіація каре менш виражена, ніж зазвичай. Кінчики виглядають недбало, а верхня частина зачіски багатошарова. Вона ідеально виглядає з укладанням на косий проділ і легкою недбалістю.

Стрижка каре – тренд 2024 року: наймодніші варіанти зачіски

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin