Захисницю з Вінниччини нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/Золотий-хрест-Google-Chrome.jpg)
Алла Хаврун – головний сержант роти протитанкових ракетних комплексів.
Алла Михайлівна — жителька с. Тернівка Крижопільської громади Тульчинського району, повідомляють на фб-сторінці Тульчинської РДА. Служить головним сержантом роти протитанкових ракетних комплексів 56 окремої мотопіхотної бригади.
“Бажаємо завжди домагатися бажаного, бути попереду, перемагати. Успіхів Вам у службі, Алло Михайлівно, нехай всі вершини завжди підкоряються з легкістю. Ви наша гордість. Дякуємо за міцність, за те, що бережете нашу державу й усіх нас. Бажаємо якнайскорішої перемоги та повернення у рідну домівку”, – ідеться в повідомленні.
Коментарі у Facebook