Вінницька молодь об’єдналась для виготовлення окопних свічок на фронт
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/1111-2.jpg)
Учора, 23 січня, представники Вінницької молодіжної ради разом з представниками відділу молодіжної політики Вінницької міської ради зібрались для спільного виготовлення окопних свічок, в рамках заходу, приуроченого до Дня Соборності України. Учасникам вдалося створити близько 100 окопних свічок, які в подальшому будуть передані на передову для українських Захисників та Захисниць. Ці свічки стануть засобами обігріву, необхідними в умовах польового середовища.
Понад 15 учасників зустрілись на базі VinSmart Центру, щоб за допомогою бляшанок, гофрованого картону та парафіну виготовити справжнє джерело тепла для оборонців, що є дуже цінним узимку.
«Цього разу ми виготовили свічки, які можуть горіти від двох до семи годин. Для наших військових у таку пору року це є неабиякою допомогою, адже завдяки ним вони можуть і зігрітися, і висушити речі», – розповідає заступниця начальниці відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Олена Войтович.
Також вона додала, що до повномасштабного вторгнення разом з колегами відділу молодіжної політики ВМР вдавалося організовувати різні активності для вінницької молоді.
«Зараз інший час, тому й напрямок заходів інший, але ми не зупиняємось і спільними зусиллями продовжуємо допомагати Захисникам. Незабаром виготовлені окопні свічки передамо військовослужбовцям на Донецький напрямок», – говорить Олена Войтович.
Молодь з ентузіазмом та завзятістю мотала та просочувала кожен шматок картону, щоб якісно виконати зігрівальні засоби.
Як підкреслила голова молодіжної ради міста Марія Маєвська, вінницька молодь є активною рушійною силою, яка продовжує допомагати Збройним Силам України.
«Вважаємо, що нашим обов’язком є допомагати українським військовим, отож кожен має робити свій внесок у Перемогу», – говорить вона.
За словами заступниці начальниці відділу молодіжної політики Олени Войтович, наразі збір консервних бляшанок та залишків свічок, воску і парафіну продовжується.
Охочих закликають за можливості приносити парафін до відділу молодіжної політики ВМР або до найближчого VinSmart Центру, адже кожна виготовлена свічка – це підтримка наших воїнів.
Схожі публікації
Як вимикатимуть світло та скільки черг буде застосовано завтра, 27 липня: подробиці
За вказівкою Укренерго графіки відключень завтра застосовуватимуться лише в години вечірнього піку споживання, повідомляє ДТЕК. Відповідно, з 17:00
Він — українське втілення вихору пристрастей! VOLKANOV у суботу у Вінниці з великим концертом
VOLKANOV у суботу з великим концертом «Тебе знайшов» у Вінниці! 27 липня о 18.00 у PIROGOV SKY,
Як провести вечір п’ятниці: 11 найкращих ідей
Сьогодні вечір п'ятниці, час, коли можна відпочити та присвятити час собі. Видання " Це Вінниця, друже"