Вінниця
21.04.2024
5.29° C
Вгору

Окупанти активізували бойові дії, щоб захопити Донеччину та Луганщину

Російські окупанти активізували бойові дії для реалізації своєї стратегії щодо Донеччини й Луганщини. Росіяни будуть зосереджувати свої зусилля для того, щоб взяти під контроль військову агломерацію Слов’янськ – Краматорськ.

Про це в ефірі телеканалу “Еспресо” розповів військовий експерт, полковник ЗСУ, речник Генерального штабу ЗСУ (2014-2017 рр.) Владислав Селезньов.

“Очевидно, що ворог намагається й далі реалізовувати свою стратегію. Стратегію з якою він починав – це повна окупація Донеччини й Луганщини. Але й досі невеличка частина Луганщини тримається під контролем української армії, і чимала територія Донеччини теж під контролем України. Ворог буде зосереджувати свої зусилля для того, щоб взяти під контроль військову агломерацію Слов’янськ – Краматорськ. Тому, ми й бачимо серйозну активізацію ворожих військ на Лиманському напрямку”, – розповів Владислав Селезньов.

За його словами, у напрямку Лимана окупанти будуть створювати передумови для подальшого наступу у напрямку Слов’янська. Крім того, активізація бойових дій біля Бахмута також пов’язана з тим, що росіяни мріють взяти під контроль Часів Яр, який є ключем від нашої оборони в районі Краматорська й Слов’янська.

“Також ворог намагатиметься зрізати Вугледарський виступ, щоб через Костянтинівку рушити так само в напрямку Краматорська та Слов’янська”, – підкреслив Селезньов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin