Вінниця
14.04.2024
21.95° C
Вгору

Ці 5 правил нічного догляду допоможуть вранці мати гарне та слухняне волосся

Нічний догляд корисний не лише для шкіри, але й для волосся. Як взяти від нього максимум і змусити волосся кращати, поки ви спите?

Волосся — незамінний природний “аксесуар”, який, на жаль, легко здатний втратити природну силу, блиск і густоту. Як і чим тут може допомогти нічний догляд — розберемося разом.

Почнемо з того, чому волосся не може бути завжди у ідеальному стані за замовчуванням. Річ у тім, що середня швидкість зростання волосся — 1 сантиметр на місяць. Поки воно доросте до лопаток, мине мінімум 3 роки. Протягом цього часу на нього впливає безліч факторів — у результаті, волосся зношується і виглядає не на усі сто. Серед найбільш очевидних “недоброзичливців” — гаряча сушка і щипці. І навіть якщо ви ними не користуєтеся, з подушкою ви точно зустрічаєтеся регулярно.

З нею ви проводите у середньому 8-10 годин на добу, а у більш глобальних масштабах — третину життя. Під час взаємодії з її поверхнею волосся банально стирається і втрачає свою життєву силу. Але чи можна влаштувати йому пасивний догляд на час, поки ви солодко спите, і забезпечити собі чудову зачіску вранці без додаткових зусиль? Ділимося корисними порадами, Як “укласти” волосся спати, щоб ця мрія стала реальністю.

Готуйте волосся до ночі ще вранці

Після миття волосся обов’язково нанесіть на нього фінальний доглядовий засіб, а також засіб для укладання. Так ви захистите волосся від потрапляння грязьових частинок у пошкоджені шари і наступного дня точно прокинетеся з вже готовою зачіскою.

Очищення є обов’язковим

Якщо ви вважаєте, що мити волосся ще зарано, зробіть суху чистку волосся перед сном і відполіруйте пасма шовковим рушником. Чому про це варто потурбуватися? За даними ВООЗ, повітря мегаполісу містить безліч шкідливих речовин: від сажі до формальдегіду, фенолів і сірководню. Як відомо, структура волосся працює, як губка, вбираючи у себе максимум бруду. Але на вашій подушці йому точно не місце, адже так?

Сушіть волосся

Якщо ви помили голову перед сном, переконайтеся, що волосся встигло повністю висохнути. Мокре волосся розтягується сильніше за сухе, при цьому на 30 % його об’єму виникають незворотні пошкодження.

Чи розчісувати? Залежить від структури волосся

Якщо у вас пряме або кучеряве волосся, розчешіть його і обережно приберіть заздалегідь скручений хвіст у пучок. Не натягуйте пасма занадто сильно! Трохи побризкайте утворену “скрутку” водою з пульверизатора. Так засіб для укладання, який ви нанесли вранці, трохи розм’якшиться і знову активується ввечері. Якщо у вас кучеряве волосся, не розчісуйте його — просто заколіть легкими затискачами-“качечками” на маківці.

Спіть на правильній подушці

Як вже говорилося раніше, подушка може серйозно нашкодити красі волосся, адже під час сну подолати вплив сили тертя практично неможливо. Але якщо подолати його не вдасться, то знизити цілком можливо! Спіть на шовковій подушці, шовковій наволочці або зовсім обмежтеся шовковою чалмою.

Надавайте перевагу товстому, досить твердому шовку — так у вас більше шансів, що у тканині збережений серицин, чудодійний білок, який полірує волосся. У тонкому і м’якому шовку серицин виварений, але навіть у такому варіанті ця тканина набагато дбайливіше контактує з волоссям, ніж ті ж сатин і бавовна, і дозволяє прокинутися з доглянутими пасмами, що не розпушуються.

Додавайте ці правила поступово, отримуючи від них задоволення — тоді ефект буде набагато помітнішим. Безтурботний сон вплине на те, як ви будете виглядати вранці, а правильна підготовка і пасивний догляд допоможуть прокинутися з гарним волоссям та у відмінному настрої.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin