Синові загиблого військового з Вінниччини вручили нагороду батька
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/fe58343c2acb2ceb.jpg)
![Синові загиблого військового з Вінниччини вручили нагороду батька: медаль "За військову службу Україні" Синові загиблого військового з Вінниччини вручили нагороду батька: медаль "За військову службу Україні"](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.5/eec8be08cf8cb71a.jpg)
Як повідомляють на Facebook-сторінці Ольгопільської територіальної громади, Євген Бережний (1985 року народження) був мешканцем села Демівка. Служив солдатом-навідником аеромобільного батальйону. Загинув захисник 7 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу селища Курахове Донецької області.
![Синові загиблого військового з Вінниччини вручили нагороду батька: медаль "За військову службу Україні" Синові загиблого військового з Вінниччини вручили нагороду батька: медаль "За військову службу Україні"](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.5/47842e02deaead11.jpg)
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку військовослужбовця Євгена Бережного посмертно нагородили медаллю “За військову службу Україні”. Відзнаку вручили синові полеглого бійця — Максимові.
Коментарі у Facebook