Вінниця
21.04.2024
5.29° C
Вгору

Як відрізнити оригінальний парфюм від підробки?

Парфумерія зараз підробляється частіше, ніж будь-яка інша косметична продукція. І не дивно, адже саме на парфумах дівчата заощаджувати не звикли! Навіть якщо ви ніколи не купуєте парфум у кіоску біля метро, ризик натрапити на підробку є. Розповідаємо, як відрізнити оригінал від неякісної репліки.

Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки

Перевірте целофанову упаковку

Целофанова упаковка найчастіше видає підробку, тож починати ревізію потрібно саме з неї. Оригінальні аромати ніколи не заклеюють у целофан за допомогою клею, це завжди робиться термометодом (нагріванням), а це означає, що шов буде ідеально рівним. Зверху чи знизу коробочки повинен бути прямокутний або круглий штамп у вигляді наклейки.

Штрих-код

Далі дивіться на штрих-код: він повинен збігатися зі штрих-кодом країни, де зроблений парфум. Зверніть увагу, що справжній французький парфум ніколи не розливають «за ліцензією» десь у Китаї або Бангладеші. Якщо під час придбання одягу це цілком закономірно, то з парфумами це неможливо зробити: французькі аромати розливають у Франції.

Отже, корисно знати перші цифри штрих-кодів основних країн-виробників: Франція — 30-37, Італія — 80-83, Великобританія — 50, Німеччина — 400-440, Іспанія — 84, США і Канада — 00-09.

Серійний номер партії

Як відрізнити оригінальні парфуми? На дні справжнього флакона завжди є тонка прозора наклейка, на якій написане щось на зразок «Eau de Toilette, 50 ml», і там є серійний номер партії. Залежно від бренду він може складатися з декількох цифр або цифр і букв. Такий самий номер повинен стояти і на картонній упаковці. У оригінальних парфумах ці цифри завжди збігаються.

Картон всередині коробки

Підроблені парфуми також може видати вміст картонної коробочки. Зазвичай у справжньої парфумерії є якийсь «каркас», картон або пластик, щоб пляшечка не гриміла і не бовталася у коробці. На цій «дрібниці» виробники підробок часто економлять, тож трохи струсіть упаковку: якщо флакон бовтається, то це швидше за все «фейк».

Країна-виробник

На справжній парфумерії зазвичай пишуть просто «Made in France» або «Made in Italy» дрібним шрифтом на картонній коробці. Якщо такі написи відсутні, або написане щось дивне на кшталт «Paris-London-New-York» — це вже привід замислитися про справжність товару.

Прочитайте інформацію на упаковці

Знову повертаємося до нудних букв і цифр на упаковці парфумів. На оригіналах завжди дрібним шрифтом зазначена дата виготовлення аромату, термін придатності і склад продукту. А ось підробки часто вважають таку інформацію абсолютно зайвою.

Ціна

Це, звичайно, не найнадійніший спосіб переконатися у достовірності продукту, але й скидати з рахунків його не можна. Ви ж напевно приблизно уявляєте, скільки коштує бажаний аромат. А ось скажена знижка або акція у магазині вже повинна насторожити: справжній парфум не може коштувати у 2-3 рази дешевше за власну реальну ціну, просто тому що у нього висока собівартість.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin