Вінниця
14.04.2024
21.88° C
Вгору

День ангела 8 січня: кого сьогодні вітати з іменинами

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім’я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) 8 січня святкують: Анфіса, Василь, Григорій, Давид, Дмитро, Йосип, Леонід, Костянтин, Марія, Микола, Михайло, Олександр, Юхим.

Чоловічі іменини

Василь

Ім’я Василь має грецьке походження і у перекладі означає “царський”. Василь не любити квапити події і поспішно ухвалювати рішення. Зазвичай він негласний лідер компанії, оскільки однаково найголовніше слово за ним. Найчастіше робота Василя пов’язана з технікою і електронним устаткуванням, але може успішно працювати і в інших галузях. Нерідко сам колектив висуває Василя в керівники.

Григорій

Ім’я походить від давньогрецького слова, що означає “несплячий”. Григорій має підвищену щиросердечну чутливість, він легко уразливий. Намагається завжди бути приємним у будь-якому товаристві. Приділяє велику увагу одягу й зовнішньому вигляду. Він приємний у спілкуванні і може освоїти будь-яку професію.

Давид

З ім’ям Давид пов’язані всі аврамічні релігії, такі як християнство, іслам і іудаїзм. У перекладі з івриту ім’я Давид означає “улюблений” або “улюбленець”. Давида від самого дитинства характеризує цілісність і прекрасний баланс якостей. Зазвичай Давид виростає сміливим і наполегливим чоловіком. Впевненість в своїх силах і добродушність завжди притягує людей. У Давида багато друзів і гарних товаришів, що нерідко допомагає йому в житті.

Дмитро

Стародавні греки вважали, що ім’я Дмитро означає “присвячений богині Деметрі”. Дмитро – наполегливий, винахідливий і з оригінальним складом розуму. Його наполегливість легко передається оточенню. Дмитро – надійний і хороший друг. Аналітичний розум і кмітливість Дмитра допомагають йому швидко просуватися по службі. Він вміє справляти гарне враження, що дає йому ще одну конкурентну перевагу в житті.

Йосип

Ім’я Йосип має давньоєврейське походження, значення цього імені – “збільшення”, “прибуток”, “Бог так помножить”. З Йосипів виростають згодливі, добрі, щиросерді люди, чуйні на будь-яке лихо, завжди готові прийти на допомогу тим, хто бідує. Вони гарні чоловіки й батьки.

Леонід

Ім’я Леонід — це двокореневе ім’я давньогрецького походження і означає воно “нащадок лева” або “подібний до лева”. Леонід може знайти спільну мову будь з ким, а його вміння розбиратися в людях нерідко виручає його і допомагає в житті. В роботі Леонід має лідерські якості, що дозволяє з легкістю обіймати керівні посади. Сімейні стосунки Леонід будує з серйозним підходом. Він дуже вимогливий до побутових звичок партнерки, так що майбутня дружина пройде серйозний відбір.

Костянтин

Костянтин – це ім’я латинського походження і в перекладі означає “стійкий” або “постійний”. У дорослому віці Костянтин стає більш сміливим та рішучим, він спокійно вислуховує поради і завжди залишає рішення за собою. Робота – це одна з найважливіших сфер у його житті. Він легко досягає успіху в бізнесі або рухаючись кар’єрними сходами. Костянтин має чудову ділову інтуїцію, хоча в інших сферах життя вона не проявляється.

Микола

Ім’я походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають як “переможець народів”. Микола – урівноважений, працьовитий і працездатний чоловік. Він здатний опанувати будь-яку професію, буде добре заробляти. У колективі простий у спілкуванні, товариський. Микола легко захоплюється жінками. У коханні жагучий, але ревнивий.

Михайло

На Близькому Сході ім’я було популярним у євреїв і спочатку звучало як Міхаель і у перекладі означає “той, хто як Бог”. Михайло з малого віку – доброзичливий і товариський хлопець. Він зазвичай має чудову комунікабельність, із ним легко встановлювати контакт. Він не схильний до злопам’ятності, Михайло або пробачає образи або просто їх забуває. В роботі Михайло – відповідальний і наполегливий працівник. Він легко дає раду з роботою, пов’язаною з керівництвом людьми, хоча і не сильно прагне до цього. Михайло до жінок ставиться з особливою тремтливістю. Діти для Михайла є дуже важливим складником сімейного життя.

Олександр

Олександр – це ім’я давньогрецького походження, що в перекладі означає “той, хто захищає людей”. У дитинстві Олександру властиві активність, мрійливість та наполегливість. Він любить справляти гарне враження, може бути гарним другом, втім коло його друзів вкрай обмежене. У роботі Олександр найбільшого успіху може досягти у підприємницькій діяльності. Саме відсутність зовнішнього контролю дозволяє йому проявити всі свої таланти.

Юхим

Вважається, що ім’я Юхим має давньогрецьке походження і перекладається як “благочестивий” або “доброзичливий”. Юхим добре знається на людях. Він точно знає, як і з ким поводитися, чим вміло користується в досягненні своєї мети. Ще можна відзначити мрійливість Юхима. Зі сторонніми він спілкується на більш поверхневі теми, а ось по-справжньому відкритим буває лише з найближчими. Юхим не поспішає зі створенням сім’ї і готовий шукати “ту єдину” хоч все життя.

Жіночі іменини

Анфіса

Фахівці стверджують, що Анфіса – це ім’я грецького походження, і в перекладі означає “квітка”. Дорослу Анфісу дуже важко зрозуміти. Зовні вона скромна і добросерда, але під час близького знайомства стають помітні гордість, схильність до “роботи на публіку”. Це звичайно не додає їй друзів, але вона з цього приводу не переживає. Анфіса – досить цілеспрямована особа, що доповнюється невгамовною тягою до красивого життя. Саме бажання досягти успіху і буде її головною рушійною силою на все життя.

Марія

Ім’я Марія має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені – “гірка”, “сумна”, “відкинута”. Марія – добра, ніжна, спокійна дівчинка. Вона дуже вразлива, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. Водночас у її характері присутні твердість, гідність, здатність постояти за себе. Вона відповідально ставиться до навчання в школі й завжди старанно виконує домашні обов’язки. В роботі Марія може довго шукати собі справу до душі, ще з дитинства тяжіє до творчості і нерідко її робота пов’язана з нею. Водночас, Машу можна назвати кар’єристкою, вона працьовита і дуже чесна.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin