Вінниця
26.02.2024
10.26° C
Вгору

Ще одна завантажена допомогою машина поїхала на фронт з Вінниці: що передали військовим цього разу?

На Донецький напрямок поїхала ще одна машина, навантажена допомогою від Вінницької громади. Авто заповнене 10 FPV дронами та авіаційним комплексом, необхідними для ефективного виконання бойових завдань на передовій.

“Для нас дуже важливо, щоб техніка якнайшвидше була доставлена на передову. Тому ми намагаємося оперативно закривати потреби наших військових і якомога швидше відправляти їм необхідне. Будемо сподіватися, що боєздатність наших Захисників буде ще ефективнішою і всі вони повернуться додому з Перемогою, живими та неушкодженими”, – зазначає Андрій Очеретний.

За час повномасштабної війни вже 24 військові частини отримали необхідну допомогу від вінницької громади, Вінницької міської ради та Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, розповідає його координатор Дмитро Мира.

“Безпека та оборона – ключові пріоритети міської влади та нашого Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Ми розуміємо, наскільки необхідна підтримка для військових, тому об’єднуємо зусилля для того, щоб їм допомогти і підсилити їх можливості”, – говорить Дмитро Мира.

Офіцер Петро запевняє, що така допомога – надважлива на передовій в умовах бойових дій.

“Такі речі нам наразі необхідні, бо вони підсилюють нашу обороноздатність. Такі дрони та радіокерований комплекс захистять життя моїх побратимів. Дрони – це розхідний матеріал, якого ми потребуємо якнайбільше. Дякуємо за цю допомогу”, – сказав Петро.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin