Вінниця
26.02.2024
10.26° C
Вгору

Вінничани важливі: біля вінницьких багатоповерхівок уже встановили 14 пандусів. З нового року встановлюватимуть нові

На прохання маломобільних мешканців багатоповерхівок цьогоріч біля вінницьких під’їздів встановили загалом 14 пандусів. Конструкції полегшують доступ до власного помешкання людям з інвалідністю. Також скористатися пандусами можуть батьки з дитячими візочками.

Нещодавно представники підрядних організацій завершили встановлення пандусів біля багатоповерхівок за адресами: вул. Келецька, 134 та вул. Келецька, 52 (1 під’їзд).

Раніше ці конструкції змонтували біля будинків за адресами:

вул. Стрілецька, 48-А,

вул. Генерала Григоренка, 67,

вул. Довженка, 40,

вул. М. Амосова, 9 (5 під’їзд),

вул. Миколи Амосова, 21 (1 під’їзд),

вул. Гетьмана Мазепи, 8-А (1 під’їзд),

вул. Стельмаха, 47 (1 під’їзд),

вул. М. Литвиненко-Вольгемут (4 та 5 під’їзди),

вул. Стельмаха, 15 (3 під’їзд),

вул. Порика, 33 (4 під’їзд),

вул. М. Ващука, 1-А (3 під’їзд).

Як зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький, усі 14 під’їздів обладнали пандусами на підставі звернень містян з інвалідністю. Процес монтажу намагалися виконувати в стислі терміни аби не створювати незручностей для мешканців на тривалий час.

“Цей вид робіт – досить затребуваний з боку містян, – зазначає Віталій Місецький. – Питання міської мобільності нині особливо актуальне у зв’язку з тим, що з війни повертається чимало військових з тими чи іншими пораненнями. У випадку надходжень звернень від них – такі заявки розглядатимемо першою чергою”.

За його словами, наразі департамент розпочинає прийом заявок на наступні роки. Якщо мешканці будинку бажають, щоб біля їхнього під’їзду з’явився пандус, вони мають звернутися до департаменту житлового господарства. Номери телефону: (0432) 59-51-24.

Рішення про облаштування такої конструкції прийматимуть на підставі того, чи проживають в будинку маломобільні групи населення, а також виходячи з технічної та фінансової можливості.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin