Вінниця передала на передову дрони та пристрої для скидання вибухівки
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-2.jpg)
Вінницька громада відправила чергову партію спеціального обладнання на фронт. До Донецького напрямку були відправлені два квадрокоптери “Мавік 3” та пристрої для скидання вибухівки, які були придбані спільно з громадою. Безпека та оборона залишаються ключовими пріоритетами Вінницької міської ради, і муніципалітет продовжить підтримувати військові частини.
Як зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний, Вінницька міська рада спільно з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом продовжує опрацьовувати запити військових. Допомога, яка поїде на Схід стане корисною для Захисників та Захисниць у ході виконання бойових дій.
“Передали бійцям, які несуть службу на Донеччині два “Мавіка 3”. Їх закупили напередодні разом з Вінницькою громадою. Квадрокоптери – незамінна річ на фронті. Вони багатофункціональні й допомагають нашим військовим розвідувати територію, а отже – ефективніше виконувати бойові завдання, – сказав Андрій Очеретний. – Крім того, військові також отримали скиди під вибухівку. З таким обладнанням наші хлопці будуть почуватися впевненіше. Хай “Мавіки” працюють на користь!”.