Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

Для дітей ВПО щотижня організовуватимуть безкоштовні катання на тюбах

Департамент маркетингу міста та туризму спільно з тюбінговим парком Vinny Land запрошує дітей ВПО віком від 5 до 16 років на захоплюючий каток на надувних тюбах. Участь для малечі у цьому зимовому розважальному заході абсолютно безкоштовна. Подібні заходи планують організовувати щосереди, з урахуванням погодних умов. Перший захід цього роду відбудеться вже 20 грудня.

«У тюбінговому парку Vinny Land діє соціальна програма “Vinny – для кожної дитини!” Вона передбачає годину безкоштовного катання на тюбах для груп дітей віком від 5 до 16 років: дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей захисників та інших соціальних верств. І в рамках цієї програми департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради буде організовувати групи дітей з числа ВПО. Сподіваємося, це допоможе їм емоційно розвантажитись, і діти отримають щасливі спогади», – розповів головний спеціаліст відділу розвитку туризму департаменту Антон Калінчук.

Щоб якомога більше діток ВПО отримали позитивний заряд емоцій, кожен маленький учасник зможе скористатись можливістю безкоштовного катання лише один раз протягом реалізації проєкту. Тому у день проведення заходу при собі обов’язково потрібно мати довідку ВПО.

Дата та час проведення: 20 грудня о 16:00.

Місце зустрічі: Тюбінг-парк «Vinny Land» у с. Шкуринці (Прибузьке). Дістатись туди можна на маршрутному таксі №5А «П’ятничани – Шкуринці» (їздить щоденно з 6:40 до 22:00).

Форма для реєстрації: http://surl.li/okovv

За подальшими анонсами подій стежте на сторінці департаменту у фейсбуці.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin