Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

Новорічні свята на порозі: що робити, якщо нема святкового настрою?

Новорічний настрій — це головний атрибут свят. Відповідний настрій — це запорука добре проведеного часу та хороших спогадів. Проте через безліч різних обставин такий настрій може просто не виникнути.

Як допомогти собі віднайти “дух Різдва”, пише в Instagram психолог Ірина Кулік.

Передусім, не варто вимучувати із себе свято. Настрій має бути невимушеним і з’явитися сам. За командою радіти не вийде.

Налаштуватися на святковий лад допоможуть такі дії:

  • дістаньте новорічну ялинку;
  • прикрасьте офіс чи оселю новорічними іграшками;
  • заваріть свій улюблений чай;
  • запаліть улюблені свічки;
  • не забувайте милуватися прекрасним зимовим краєвидом;
  • не забудьте побалувати себе солоденьким;
  • увімкніть новорічну музику.

Трохи відволіктися від проблем допоможе вигадування новорічного наряду. Реалізація задумки може зайняти певний час, тому варто попіклуватися про наряд заздалегідь. Святковий шопінг теж може підняти настрій та налаштувати на святковий лад.

Так само працює складання меню на новорічний стіл. За кілька тижнів до Нового року можна проекспериментувати зі святковими рецептами та навчитися готувати щось незвичне.

Психолог нагадала, що підготовка святкового столу, купівля подарунків, завершення річних справ, витрати виснажують нас морально. Тому в кінці цього марафону святкувати не залишається сил. Тому варто не навантажувати на себе всі передноворічні справи, щоб залишилися сили.

Для святкового настрою важливо не занурюватися в спогади, а лише черпати з них натхнення для створення нових яскравих вражень.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin