Вінниця
26.02.2024
11.21° C
Вгору

Вінничани важливі: на вулиці Келецька, 134 встановлюють пандус

У Вінниці продовжують ініціювати встановлення нових пандусів для полегшення доступу до житлових будинків. Один із таких пандусів встановлюється на вулиці Келецька, 134, біля багатоквартирного будинку. Ця конструкція призначена для спрощення доступу для мешканців з інвалідністю, ініціативу яких підтримали. За словами директора департаменту житлового господарства Віталія Місецького, пандус буде корисним іншим маломобільним мешканцям, включаючи батьків з дитячими візочками. Монтаж пандусу планується завершити протягом кількох днів, щоб не створювати незручностей для мешканців на тривалий час.

“Питання міської мобільності нині особливо актуальне у зв’язку з тим, що з війни повертається чимало військових з тими чи іншими пораненнями”, – зазначає Віталій Місецький.

Пандус, за адресою вулиця Келецька, 134 стане останнім, який встановлять в цьому році. На даний час департамент житлового господарства розпочинає формувати заявки на відповідні роботи на наступні роки.

Якщо мешканці будинку бажають, щоб біля їхнього під’їзду з’явився пандус, вони мають звернутися до департаменту житлового господарства. Рішення про облаштування такої конструкції прийматимуть на підставі того, чи проживають в будинку маломобільні групи населення, а також виходячи з технічної та фінансової можливості.

Раніше в житлових будинках міста встановили пандуси за такими адресами:

вул. Стрілецька, 48-А,

вул. Генерала Григоренка, 67,

вул. Довженка, 40,

вул. М. Амосова, 9 (5 під’їзд),

вул. Миколи Амосова, 21 (1 під’їзд),

вул. Гетьмана Мазепи, 8-А (1 під’їзд),

вул. Стельмаха, 47 (1 під’їзд),

вул. М. Литвиненко-Вольгемут (4 та 5 під’їзди),

вул. Стельмаха, 15 (3 під’їзд),

вул. Порика, 33 (4 під’їзд),

вул. М. Ващука, 1-А (3 під’їзд),

вул. Келецька, 52 (1 під’їзд).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin