Вінниця
03.03.2024
4.19° C
Вгору

В області посилять заходи безпеки під час святкування Різдва

14 грудня у Центрі національних товариств Вінниччини відбулось засідання секретаріату обласної Ради Церков та релігійних організацій.

Ключове питання порядку денного – дотримання заходів безпеки під час відзначення Різдва Христового в умовах воєнного стану.

У засіданні взяли участь: керівництво Управління у справах національностей та релігій обласної військової адміністрації, Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, спеціальних служб, а також представники ПЦУ, УГКЦ, РКЦ ТА ХВЄ.

В умовах воєнної агресії постійно існує небезпека здійснення рф терористичних актів та ракетних ударів по цивільних об’єктах.

Відповідно до Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування, Вінницькою обласною військовою адміністрацією прийнято рішення про посилення заходів безпеки.

Повідомляємо, що у святкові дні (на період святкування Різдва Христового) комендантська година розпочнеться, як зазвичай, о 24 годині і триватиме до 5 години ранку та змінюватися не буде.

Культові споруди у період комендантської години будуть зачинені.

Також задля громадської безпеки та правопорядку на території області буде встановлено обмеження проведення масових релігійних заходів на території культових споруд та прилеглих до них територій за участі прихожан (24-25 грудня).

Крім того, під час богослужіння в темну пору доби обов’язковим є дотримання вимог світломаскування та забезпечення дотримання вимог безпеки під час повітряної тривоги з використанням захисних споруд та укриттів.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin