Вінниця
22.07.2024
17.8° C
Вгору

В українських школах з’являться поліція, тривожна сигналізація та металодетектори, – Шмигаль

В українських школах хочуть посилити систему безпеки. Зокрема, планується встановити металодетектори на вході, щоб учні не могли пронести з собою зброю та інші заборонені предмети. Також до охорони школярів хочуть залучити поліцію, встановити у навчальних закладах тривожну сигналізацію та багато іншого.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

 

“Цього року затвердили відповідну Концепцію безпеки навчальних закладів. Заслухали інформацію МОН та ДСНС про роботу в цьому напрямку. Доручив МОН, Мінінфраструктури, Мінфіну спільно з ОВА забезпечити реалізацію проектів будівництва та реконструкції укриттів у навчальних закладах за рахунок відповідної субвенції з держбюджету”, – написав глава уряду.

В українських школах з'являться поліція, тривожна сигналізація та металодетектори, - Шмигаль

Якщо у 2023 році уряд виділив на укриття 1,5 млрд грн субвенцій, то в бюджеті на 2024 рік виділено 5 млрд грн. Таким чином, гроші на те, щоб забезпечити дітям безпечний процес навчання є. Забезпечити виконання заходів щодо безпеки учнів, у тому числі на прифронтових територіях, зобов’язані МОН, МВС, інші центральні органи виконавчої влади та ОВД.

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin