Вінниця
02.03.2024
6.3° C
Вгору

Повітряні сили повідомили, як окупанти намагаються ввести українську ППО в оману

Засоби РЕБ противника також можуть видавати радіомагнітний імпульс, який українські радіолокаційні станції відповідно будуть сприймати за ціль.

Російські загарбники використовують фальш-цілі, які можуть бути як реальними, так й імітованими. Про це сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Інколи цією ціллю може виявитись робота реактивних систем залпового вогню. Вони теж дають «засічку»на радарах, тобто радіолокаційна станція може захопити сигнал роботи «Смерча», «Граду», «Урагану» тощо, і тоді здається, що це летить ракета», – зауважує Ігнат.

Він зазначив, що засоби РЕБ противника також можуть видавати радіомагнітний імпульс, який українські радіолокаційні станції відповідно будуть сприймати за ціль.

«Вона на деякий час може з’явитись на моніторах, де зображена повітряна обстановка, а потім пропасти. Ми ж відразу не знаємо – чи це робота РЕБ, чи ні, але ми маємо дуже швидко сповістити людей, що є ракетна загроза», – пояснив речник повітряних сил ЗСУ.

Ігнат уточнив, що зрештою ціль може припинити існування, навіть якщо це реальна ракета, (наприклад, Х-59) але вона може просто впасти в полі, не долетівши до цілі.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin