Вінниця
02.03.2024
6.4° C
Вгору

Підготовка до зими: у Вінниці з початку року капітально відремонтували 35 покрівель

У місті Вінниця завершується поточний сезон капітальних ремонтів дахів у багатоквартирних будинках. Всі роботи проводяться в рамках підготовки до зими та з метою запобігання можливим аварійним ситуаціям. Протягом цього року комунальні служби вже встигли відремонтувати 35 покрівель.

Останні тижні принесли завершення ремонтних робіт на п’яти багатоповерхових будинках. Ці об’єкти розташовані за наступними адресами: вулиця Стрілецька, 37; вулиця М. Кішки, 59; вулиця Заболотного, 6; вулиця Політехнічна, 14; проспект Космонавтів, 16.

Більшість з цих покрівель – це м’які покрівлі мембранного та рубероїдного типу.

Під час ремонтних робіт на таких дахах оновлюють вентиляційні канали, за потреби, виконують частковий демонтаж старого покриття. За необхідності – вирівнюють поверхню, потім – стелять нове покриття та оновлюють парапети.

Багатоквартирний будинок на вулиці Стрілецька, 37, має шатрове покриття. На таких покрівлях, крім оновлення самого даху та вентиляційних каналів, також монтують нові водостічні труби та жолоби.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства Віталій Місецький, капітальний ремонт дахів – важливий крок в межах підготовки житлового фонду до зимового періоду.

“Невідремонтований дах призводить до підтоплення конструктивних елементів будівлі та квартир мешканців. Ми сподіваємось, що завдяки проведеним роботам, люди забудуть про підтоплення, а рівень комфорту проживання в будинках значно підвищиться”, – каже Віталій Місецький.

Раніше відремонтували покрівлі будинків за такими адресами:

вул. Л. Ратушної, 128;

вул. Волошкова, 8;

вул. Гоголя, 15;

вул. О.Антонова, 28;

просп. Космонавтів; 26,

вул. Келецька, 95;

вул. Порика, 37;

вул. 600-річчя, 42;

вул. Генерала Григоренка, 36;

вул. Келецька, 110;

вул. Левка Лук’яненка, 33;

просп. Космонавтів, 79;

Хмельницьке шосе, 112-А;

вул. Запорізька, 26;

просп. Космонавтів, 51;

вул. Хлібна, 11;

вул. Гоголя, 20;

вул. Кропивницького, 10;

вул. Архітектора Артинова, 38;

вул. Брацлавська, 57,

1-й провулок Кар’єрний, 3,

вул. Олега Антонова, 12,

вул. Стрілецька, 85,

вул. Стрілецька, 93,

вул. Порика, 12,

вул. 600-річчя, 10,

вул. К. Коріатовичів, 145,

пров. К. Коріатовичів, 5,

вул. Магістратська, 3.

вул. К. Широцького, 10.

Ремонт ще 6 покрівель багатоповерхівок планують завершити до середини грудня. Як зазначають в департаменті житлового господарства, основні роботи по цих об’єктах уже виконані. Мова іде про покрівлі будинків за адресами: просп. Космонавтів, 63, просп. Коцюбинського, 31, вул. Довженка, 38; вул. Болгарська, 4; вул. Н. Левицького, 10, вул. А. Первозванного, 42.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin