Вінниця
03.03.2024
7.59° C
Вгору

Музей Вінниці запрошує вінничан долучитись до збору експонатів для поповнення колекції про період відновлення української Незалежності

Запрошення до участі в поповненні колекції Музею Вінниці: мешканці та мешканки мають можливість надати фотографії, документи, відеоматеріали та інше, пов’язане з кінцем 1980-х – початком 1990-х років, періодом відновлення української Незалежності. Активна участь вінничан є важливою для розширення музейних фондів та формування унікальної виставки, що відображатиме різнобічність історії нашого міста у зазначений період.

Над історією кінця 1980-х – початку 1990-х заступник директора з наукової роботи Сергій Гула почав працювати кілька років тому. Першим результатом цього дослідження стала вулична виставка «Вінниця. Україна. Незалежність», презентована у серпні 2021 року.

«Дослідження триває і наразі ми готуємо нову виставку на цю тему. Цього разу експозиція буде стаціонарною, тож для її оформлення та наповнення потребуємо вашої допомоги», – говорить ініціатор проєкту Сергій Гула.

Фахівці Музею Вінниці зазначили, кожен має змогу стати частинкою музейної спільноти та зробити свій внесок у збереження історії Вінниці.

Вінничан просять приносити:

  • документи, які так чи інакше пов’язані з періодом відновлення української Незалежності. Це можуть бути посвідчення, студентські квитки, агітаційні матеріали, запрошення тощо;
  • світлини та відеоматеріали, які демонструють життя міста від середини 1980-х до середини 1990-х років, як то з мітингів на підтримку відновлення Незалежності або ж ті, що відображають тогочасний щоденний побут мешканців нашого міста;
  • будь-які інші вінницькі речі, які так чи інакше стосуються вищезгаданого відтинку часу.

«Усе це ви можете надати нам для сканування/фотографування, для експонування на виставці (впродовж 3-4 місяців) або ж передати Музею на постійне зберігання, таким чином поповнивши наші фонди. Виставковий проєкт – це унікальна можливість, де вінничани можуть поділитись своїми інсайтами та розумінням подій, які визначили нашу сучасність», – зазначають співробітники Музею Вінниці.

Матеріали просять надсилати заступнику директора з виставкової роботи Євгену Сафар’янсу на пошту [email protected] або на фейсбук сторінку Музею Вінниці.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin