Вінниця
03.03.2024
7.37° C
Вгору

На чемпіонаті України з художньої гімнастики вінницькі спортсменки вибороли золоту, срібну та дві бронзові нагороди

Зосередженість в кожному русі, неймовірна гнучкість та грація — це те, що визначало виступ вінницьких спортсменок на чемпіонаті України з художньої гімнастики. З 22 по 25 листопада у Вінниці відбувся турнір серед учнів за програмою Майстрів спорту України, Кандидатів у майстри спорту України та і розряду. Підсумковим досягненням для вінничанок стали «золото», «срібло» та дві «бронзи».

В непростий для країни час, столиця Поділля зібрала спортсменів з різних куточків України. На турнір з’їхалися 22 команди. Загалом змагалися 213 гімнасток. Відзначимо, що вінничанки були на висоті. Свідченням цьому стали призові місця.

Так, за програмою І розряду чемпіонкою змагань стала Злата Величко. Срібна нагорода – в Анни Мазуркевич.

За програмою КМС, двоє учасниць здобули «бронзу» – Ірина Дехтяр (2008 р.н.) та вихованка ВОК КЗ ДЮСШ Влада Сікорська (2010 р.н.)

За словами Ганни Миргородської, яка є головою Вінницької обласної федерації з художньої гімнастики, тренеркою-викладачкою міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 та Вінницької ШВСМ, змагання пройшли на високому організаційному та представницькому рівні.

«Ми пишаємось своєю командою за видатні виступи на цьому чемпіонаті! Кожна гімнастка показала достойний рівень підготовки та великий емоційний заряд. Це результат безлічі годин праці та відданості. Дякую кожній спортсменці за внесок у наш спільний успіх!» – говорить Ганна Миргородська.

А директор Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Сергій Таранчук зазначив, що змагання стали симбіозом праці, наполегливості та характеру, яку вихованки спортшколи продемонстрували на килимі.

«Чемпіонат України був захопливою подією, де талановиті спортсменки продемонстрували дивовижні досягнення. Ці змагання відзначилися великою працею наших вихованок та підтримкою їхніх родин, а також високим рівнем підготовки тренерів. Вітаємо всіх учасників та вдячні за їхній внесок у розвиток гімнастики у Вінниці», – відзначив Сергій Таранчук.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin