«Об’єднані заради Перемоги»: вінницьку молодь запрошують на творчий патріотичний вечір
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-19_23-49-12.jpg)
За підтримки відділу молодіжної політики, Вінницької Молодіжної ради та команда «Креативного простору Артинов» у Вінниці 24 листопада о 15:00 у «Креативному просторі Артинов» відбудеться благодійний творчий вечір для вінницької молоді.
Вінничанам пропонують проявити себе у різних жанрах мистецтва, а саме декламація, співи, танці, акторська майстерність тощо та ближче познайомитися з українською культурою і традиціями. Окрім цього протягом вечора буде йти збір донатів на підтримку ЗСУ.
«Якщо ти чи твоя команда, активні, веселі та творчі, ми чекаємо на вас вже в цю п’ятницю. Обіцяємо, буде цікава та насичена програма», — підсумувала начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.
Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.
Коментарі у Facebook