Вінниця
21.06.2024
24° C
Вгору

Вінницькі медики налагоджують взаємодію в плані обміну досвідом з лікарями хірургічної клініки Мюнстера – Сергій Моргунов

Учора, 19 листопада, під час свого візиту до міста-побратима Мюнстер у Німеччині, міський голова Сергій Моргунов провів зустріч з медичними працівниками тамтешньої хірургічної клініки. Зазначено, що лікарі з Вінниці вже налагоджують взаємодію з цією клінікою для обміну досвідом. Інформацію про це голова громади оприлюднив у своїх соціальних мережах. Важливо відзначити, що незважаючи на труднощі війни, фахівці муніципалітету продовжують забезпечувати високу якість медичної допомоги у громаді. Це відповідає принципам і пріоритетам Вінницької міської ради.

«Спілкувались з лікарями хірургічної клініки Мюнстера, з якими вінницькі медики якраз налагоджують взаємодію в плані обміну досвідом і вже провели кілька фахових зустрічей онлайн. Цей заклад третій по величині центр хірургії в Німеччині, а його фахівці мають доступ до сучасних наукових досліджень, адже в місті працює понад 2000 науковців у сфері медицини. Тож нашим фахівцям буде цікава така взаємодія», – зазначив Сергій Моргунов.

Також він додав, що мюнстерських хірургів цікавить досвід українських лікарів, який стосується лікування травм, отриманих в наслідок бойових дій.

Окрім того, очільник громади наголосив, що обмін медичним досвідом є вкрай важливим для нашої громади та дозволить розширити можливості наших лікарів.

«Безумовно, медичний напрямок обміну досвідом важливий для нашої громади. Тому формуємо продуктивну систему співпраці, щоб розширити фахові можливості наших лікарів», – зазначив Сергій Моргунов.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin