Вінниця
24.07.2024
25.04° C
Вгору

У Вінниці провели дебати серед молоді на тему навчання за кордоном та доречність проведення розважальних заходів під час війни

Учора, 15 листопада, відбулося чергове засідання клубу соціально-правових дебатів, який проводить Служба у справах дітей у Вінниці. У заході взяли участь 17 активних та розумних студентів вінницьких коледжів. Під час дебатів обговорювалися гостросоціальні теми, зокрема, навчання за кордоном та доречність проведення розважальних заходів під час війни.

Більшість підлітків беруть участь в дебатах вперше. Як зазначили студентки третього курсу Вінницького торговельно-економічного фахового коледжу Державного торговельно-економічного університету Анастасія та Вікторія, такий захід – чудова нагода вивчити щось нове, знайти цікаві знайомства, розвинути комунікативні навички.

Своїх підопічних привела також викладачка Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій пані Раїса.

«На жаль, через пандемію та воєнний стан підлітки довго навчалися дистанційно. Студенти скучили за офлайн-заходами. Як викладач, прагну, щоб мої студенти набралися досвіду ведення дебатів, могли грамотно та обґрунтовано підбирати аргументи, ввічливо опонувати», – зазначила Раїса Іванівна.

Дебати пройшли під керівництвом начальниці відділу превентивної роботи Служби у справах дітей Людмили Марценюк. За її словами, дебатний клуб, який організовує Служба у справах дітей, існує близько 10 років.

«Приємно бачити, що у молоді є бажання обговорювати актуальні соціально-правові теми. Такі заходи – це можливість сформувати інтелектуальну еліту нашого міста, майбутнє нашої країни. Підліткам цікаво, вони проявляють свою індивідуальність, вчаться обґрунтовано говорити, слухати і чути один одного», – зауважила Людмила Марценюк.

Для дебатів усіх студентів поділили на 4 групи. Теми обирали спільно і врешті-решт дійшли до консенсусу: обговорюватимуть навчання за кордоном та доречність проведення розважальних заходів під час війни. За одну тему беруться дві команди: одна висловлює аргументи «за», інша – «проти». На виступ учасника дається три хвилини. Запитання до опонентів – тільки вітаються.

Врешті, студенти не тільки обговорили актуальні теми, але й здобули не менш важливу навичку – власне, вести дебати. Тож такі заходи Служба у справах дітей проводитиме і надалі.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin