Вінниця
03.03.2024
7.59° C
Вгору

Потужна магнітна буря прямо зараз “атакує” Землю: скільки вона триватиме

Земля перебуває “під ударами” геомагнітних штормів. Один із них “атакує” прямо зараз. У жовтні фіксували чимало магнітних бур, листопад у цьому плані не відставатиме.

Про це повідомив Meteoagent. За даними фахівців удень 5 листопада Землю “вдарила” потужна магнітна буря. Її К-індекс (градація потужності) дорівнювала шести балам — це потужний геомагнітний шторм. Для порівняння, минулого місяця бур такої потужності не було.

Згідно з прогнозами метеорологів, її активність триватиме три дні, і вже 8 листопада ситуація з космічною погодою суттєво покращиться.

Джерело: Meteoagent

Джерело: Meteoagent

Магнітна буря — це обурення геомагнітного поля нашої планети, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Утворюються такі явища, коли з околицями Землі стикаються обурені потоки сонячного вітру, а потім взаємодіють із магнітосферою.

Під час активності магнітних бур деякі метеозалежні та вагітні люди можуть відчувати головний біль, біль у серці, суглобах і спині. Крім того, обережним у ці дні необхідно бути громадянам із хронічними захворюваннями й ослабленим імунітетом.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin