По вулиці Батозькій відновили рух трамваїв та приватного транспорту
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/рух.png)
«Відновлюємо рух трамваїв та приватного транспорту по вулиці Батозькій. Плануйте маршрути своїх поїздок із урахуванням цієї інформації», – зазначив очільник громади.
Так, кінцевою зупинкою трамваїв за маршрутами № 1, 4, 6 відтепер буде зупинка «Залізничний вокзал».
Також через Батозьку їхатимуть автобуси № 2 «Вул. Сергія Зулінського – Пл. Шкільна», № 20 «Водоканал – Хутір Шевченка» та маршрутні таксі № 2Б «Пл. Шкільна – смт Десна», № 9А «Залізничний вокзал – Хутір Шевченка». Фахівці ВТК уже актуалізували розклад на зупинках.
Коментарі у Facebook