Вінниця
27.05.2024
20° C
Вгору

В Україні переповнені всі місця утримання російських полонених, обміну майже немає: стало відомо, що відбувається

Завдяки успішним діям ЗСУ в Україні несподівано виникла проблема, яка потребує негайного вирішення. Українські воїни взяли у полон немало російських військових, і утримувати полонених уже практично немає де.

Про це повідомив в інтерв’ю одному з вітчизняних ЗМІ представник ГУР Андрій Юсов.

Чиновник ГУР також розповів, що на сьогодні завдяки обміну військовополоненими вже вдалося повернути на рідну землю 2600 українських громадян. Але останнім часом справа гальмує, обміну майже немає, каже чиновник. Проте, він неодмінно буде, адже перемовини між сторонами тривають. Тим більше, що Україні є кого обмінювати.

Завдяки вдалим наступальним діям наших військових, в Україні накопичилась критична маса російських полонених. Усі місця їхнього утримання переповнені. Це, звісно, проблема, але зате нашій стороні є кого виставити на обмін.

 

В Україні переповнені всі місця утримання російських полонених, обміну майже немає: стало відомо, що відбувається

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Перемовини тривають і тут головне не розповідати – головне результат, а він обов’язково буде. Обмінний фонд поповнюється і місця утримання російських військовополонених в Україні сьогодні переповнені”, – каже Юсов.

Він переконаний, що незабаром буде результат перемовин про обмін полоненими. Зазвичай цю підготовчу роботу не афішують. І тут найголовніше – не нашкодити справі зайвою рекламою. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin