Вінниця
08.12.2023
-1.86° C
Вгору

Вінницкий мобільний стоматологічний кабінет надав послуги майже 400 захисникам у різних містах

Вінниця продовжує підтримувати військовослужбовців. Зокрема, задля того, аби надавати широкий спектр стоматологічних послуг військовослужбовцям, було створено мобільний стоматкабінет. Відповідно до наших принципів та пріоритетів: безпека і оборона, стійкість і турбота, лікування бійців є важливим напрямком роботи. Стоматологічний кабінет створено за ініціативи Сергія Моргунова.

«За останні три місяці вінницькі профільні лікарі відвідали чотири військові частини у різних містах України. Хірурги, терапевти та медсестри оглядали та лікували бійців, які чи повернулися з фронту, чи готувалися до чергової поїздки на позиції», – зазначив Сергій Моргунов.

Також міський голова подякував Захисникам та Захисниця за щоденне наближення перемоги. А фахівцям МКП «Медичний стоматологічний центр» – за відданість справі.

Директор МКП «Медичний стоматологічний центр» Андрій Філевич зазначає, що виїзди відбувались вахтовим методом. Всього до них залучили 10 медпрацівників: 3 лікаря-стоматолога-хірурга, 4 лікаря-стоматолога та 3 медичних сестри зі стоматології.

«Всі ми розуміємо, що надання медичної стоматологічної допомоги вкрай важливе для військовослужбовців. Завдяки особливості самого автомобіля, лікарі мають можливість, в польових умовах, надавати бійцям майже весь спектр стоматологічної допомоги, а також вести електронну карту пацієнта», – зазначає Андрій Філевич.

Варто нагадати, що мобільний стоматкабінет був створений за ініціативи міського голови Сергія Моргунова. Стоматкабінет є автономним, оскільки може працювати як від генератора, так і від стаціонарної мережі. Він обладнаний LED-світильником зі зміною кольору й температури світла, умивальником ємністю 100 літрів, рентген-апаратом, окремим хірургічним аспіратором, припливно-витяжною вентиляцією, багатофункціональною стоматологічною установкою, яка є ергономічною та забезпечує комфортні умови для проведення медичних маніпуляцій, а також двома автоклавами, які забезпечують стерилізацію медичних інструментів та іншими медичними й технічними засобами.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin