Вінниця
08.12.2023
-1.33° C
Вгору

Сергій Моргунов обговорив з ветераном служби в ООН Дугласом Ґарднером з Боулдера можливі напрямки співпраці

Вінниця продовжує комунікацію та налагодження партнерських зв’язків із представниками різних закордонних установ та організацій на рівні муніципалітетів. Учора, 24 жовтня, очільник міста зустрівся з ветераном служби в ООН та директором Хайлендського інститут в Боулдері (США) Дугласом Ґарднером.

«Мав можливість зустрітись із ветераном служби в ООН та директором Хайлендського інститут в Боулдері (США) Дугласом Ґарднером. Наразі він активно сприяє розвитку співпраці з Вінницьким педуніверситетом в питаннях роботи з психологічними травмами військових та дітей, які виникли через війну. В умовах війни і після нашої перемоги – це питання буде залишатися актуальним», – зазначає Сергій Моргунов.

У 2002 – 2004 роках Дуглас Ґарднер був координатором програми розвитку ООН в Україні. Зараз багато працює в сфері різносторонньої допомоги ветеранам військової служби США. Він амбасадор Міжнародного інституту вивчення травми.

 

 

“Сьогодні для мене дуже емоційний момент, тому що я працював в Україні 20 років тому. Зараз я живу в Колорадо, місті Боулдер. Очолюю аналітичний центр в Хайлендському інституті в Боулдері. Зважаючи на те, що я багато часу прожив в Україні, саме з нею пов’язана моя діяльність. Ми сконцентрувалися на роботі з воєнною травмою. Ця тема буде досить важливою коли настане Перемога. Неймовірну роботу в цьому напрямі робить і Вінницький педагогічний університет. Наша мета просувати цей напрям роботи разом”, – зауважив Дуглас Гарднер.

Разом з тим, за його словами, питання роботи з воєнною травмою – це лише частина мети його візиту до Вінниці.

“Дуглас Ґарднер також ініціює партнерські відносини з одним із міст штату Колорадо, тож будемо рухатись у цьому напрямку. Дякую пану Ґарднеру за візит і за бажання налагоджувати дружні стосунки між нашими закладами та містами», – повідомив міський голова Сергій Моргунов”.

Як зазначає волонтер, його приємно вразило те, що Вінниця неодноразово була визнана найкомфортнішим містом для проживання.

“Таким же є місто Боулдер. І це мене надихнуло на ідею про можливість поглиблення відносин між двома містами. Серед американських міст, Боулдер, теж є одним з найпривабливіших для життя. В місті є великий університет на 40 тисяч студентів. В нас велика концентрація потенціалу для розвитку науки та технологій. Крім того, Боулдер – це місто дружнє до довкілля. Це стосується і енергоощадження та зниження викидів”, – розповів Дуглас Гарднер.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin