Вінниця
22.07.2024
17.8° C
Вгору

У Вінниці стартує 30-й Відкритий кубок міста з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» з метою зібрати кошти на ЗСУ

Справжня Кришталева сова, зіркові гості та ексклюзивні подарунки: вінничан запрошують на ювілейний – 30-й Кубок міста з інтелектуальних ігор на призи міського голови. Долучитись до ігор «Що? Де? Коли?» можуть команди школярів, студентів та старшої категорії. Турніри організовує ЗК «Міський Палац мистецтв» за підтримки Вінницької міської ради, департаментів культури та освіти ВМР.

Організатори заявляють амбітну ціль, планують за підсумками 30-го Відкритого кубку міста зібрати та передати Збройним Силам України 30 000 гривень.

«Під час заходів гравці та гості зможуть долучитись донатом до допомоги нашим Захисникам та Захисницям», – зазначає директор ЗК «Міський Палац мистецтв» Євген Майданник.

Змагання відбуватимуться у два етапи: 22 та 23 жовтня. Завдання команд, у складі якої має бути не менше 6 осіб – письмово дати правильну відповідь на поставлені запитання. Час обдумування – одна хвилина і 10 секунд на запис відповіді.

«Зверніть увагу, що кількість місць в обидва дні обмежена місткістю ігрових залів та сховищ. Реєструйтесь завчасно, у разі надлишку заявок, перевага у команд, що зареєструвались раніше», – підкреслили організатори.

Першими у «Що? Де? Коли?» зможуть позмагатися школярі 7-9 та 10-11 класів. Зверніть увагу, до останньої категорії належать також студенти та учні 1-го та 2-го курсів ПТУ та коледжів.

Дата і час гри: неділя, 22 жовтня, 12:00.

Місце проведення: Вінницька гімназія № 24 (вул. Анатолія Бортняка, 3, мікрорайон «Поділля»).

У грі «Що? Де? Коли?» серед молодіжних та дорослих команд приймають заявки у студентському та загальному заліках.

Дата і час гри: понеділок, 23 жовтня, 18:30.

Місце проведення: головний корпус Донецького національного університету імені Василя Стуса, актова зала (вул. 600-річчя, 21).

На наступному етапі кращі 10 команд за підсумками гри «Що? Де? Коли?» у своїх категоріях отримують право на участь у «Брейн-рингу».

Дата і час гри: вівторок, 24 жовтня, 14:00 для шкільних команд і 18:30 для дорослих відповідно.

Місце проведення: ЗК «Міський Палац мистецтв» (вул. Стрілецька, 44). Команди зіграють 1/4, 1/2, матч за 3 місце та фінал з гри «Брейн-ринг».

Кульмінацією ігрового тижня стануть фінали з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», що відбудуться у четвер, 26 жовтня (о 14:00 для шкільних команд і о 18:30 для дорослих відповідно) в ресторані «Mont Blanc» (вул. Соборна, 34).

«Саме за підсумками цих змагань визначаться головні переможці, на яких відразу ж очікуватиме урочиста церемонія нагородження. Гарантувати собі участь у фіналі зможуть 12 кращих команд відбіркових ігор, втім будуть і додаткові можливості потрапити у фінал, про що розповімо окремо!» – говорить Євген Майданник.

Попередня реєстрація на Кубок для всіх категорій учасників обов’язкова до 20 жовтня за посиланням: https://forms.gle/PwapkTALnUGdir9v7

Контакти: 0984797252, 0636686768 (viber, telegram).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin