Вінниця
22.07.2024
17.54° C
Вгору

У Вінниці відбудеться нове жеребкування серед учасників Програми “Муніципальне житло ВМТГ”

Наступного тижня, 17 жовтня, у Вінниці відбудеться жеребкування серед кандидатів на участь у Програмі “Муніципальне житло ВМТГ” по об’єкту, який нині зводять на вулиці Привокзальній, 30. Відповідну дату затвердили сьогодні депутати під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Традиційну процедуру жеребкування проведуть за категорією “однокімнатні квартири” по таких квотах, як:

• «Учасники бойових дій в російсько-українській війні»;

• «Працюючі або самозайняті (ФОП) внутрішньо переміщені особи»;

• «Працівники правоохоронних органів (СБУ, поліції, ДСНС)»;

• «Особи з інвалідністю І групи».

Як розповів директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов, наразі на участь у Програмі зареєструвалися 6 охочих. Найбільше серед них – учасників бойових дій в російсько-українській війні – 3 кандидати.

“Комфорт та безпека вінничан дуже важлива для міста і ми розуміємо, яку роль в цьому відіграє забезпеченість власним житлом. Саме тому у 2009 році була запущена муніципальна програма, покликана на те, щоб покращити житлові умови містян. За 14 років її учасниками стали понад 940 вінницьких родин – це дуже хороший показник. І, як бачимо, попит досі є. У цьому будинку, як і в попередньому – на вулиці Василенка, який нещодавно ми здали в експлуатацію, місто найбільшу кількість квот виділило для військових, які відстоюють незалежність України у війні з російським ворогом. Крім того, у будинку житимуть люди з числа ВПО та інші категорії – освітяни, медики, люди з інвалідністю, молоді сім’ї тощо”, – розповів Максим Мартьянов.

Нагадаємо, будинок на Привокзальній у Вінниці матиме 181 квартиру. Проєктом там передбачене облаштування підземного паркінгу подвійного призначення, а також створення освітнього хабу й інклюзивного центру. Вартість квадратного метра житла – 27 900 (двадцять сім тисяч дев’ятсот) гривень.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin