Вінниця
21.06.2024
24° C
Вгору

Вінницю представили на Третій регіональній конференції Мережі міст EU4culture

Третя регіональна мережева конференція відбулася у грузинському місті Цинандалі. Основна її мета – сприяння формалізації мережі міст EU4Culture. Протягом двох днів учасники обмінювались знаннями, ділились досвідом та напрацьовували спільні культурні партнерства. Загалом платформа конференції об’єднує 14 регіональних міст Вірменії, Азербайджану, Грузії та Молдови.

За словами першого заступника директора департаменту культури Вінницької міської ради Олексія Циганкова, який очолив Вінницьку делегацію, програма конференції була насиченою та включала в себе інформаційні сесії, презентації, а також інтерактивні вправи з нетворкінгу.

«Учасники мали чудову можливість обмінятись досвідом та баченням щодо співпраці в межах проєкту», – підкреслює Олексій Циганков.

Під час візиту він презентував основні досягнення та напрями реалізації Стратегії розвитку культури Вінницької міської територіальної громади до 2025 року.

«Такі події є важливим кроком у зміцненні культурних зв’язків та співпраці між містами та регіонами. Ми вдячні за можливість взяти участь у цьому проєкті та сприяти розвитку культурного обміну», – зазначив Олексій Циганков.

#EU4Culture проєкт, який фінансується Європейським Союзом та реалізується Goethe-Institut, Czech Centers, Danish Cultural Institute та Institut Français en Géorgie.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin