Вінниця
21.06.2024
24° C
Вгору

Вінниця готується до зими: дахи ще семи будинків відремонтовано

У Вінниці завершили капітальний ремонт покрівель ще семи багатоповерхівок. Оновлення дахів – важливий крок в рамках підготовки житлового фонду в опалювальний період, адже дозволяє зменшити втрати тепла в помешканнях містян. Крім того, це дозволяє запобігти затіканням в сезон дощів, що значно підвищує комфортність проживання.

Роботи проводяться за результатами заявок мешканців та виконуються або на умовах співфінансування з ними, або коштом міського бюджету за програмою першого безкоштовного ремонту для будинків з ОСББ. Таким чином нещодавно представники підрядних організацій відремонтували дахи наступних будинків: вул. Л. Ратушної, 128, вул. Волошкова, 8, вул. Гоголя, 15, вул. О.Антонова, 28, просп. Космонавтів, 26, вул. Келецька, 95, Порика 37. Це майже все плоскі дахи, лише покрівля по вулиці Гоголя, 15 є шатрового типу. Більшість з них було відремонтовано коштом міського бюджету в якості першого безкоштовного ремонту для будинків де створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

«Усе це доволі старий житловий фонд і стан дахів тут потребував негайного втручання. А оскільки ці роботи – досить затратні, мешканці, створивши ОСББ, вирішили обрати даний вид ремонту у вигляді першого безоплатного ремонту, який здійснюється коштом бюджету», – зазначає директор департаменту житлового господарства міськради Віталій Місецький.

Раніше комунальники відремонтували 15 покрівель. Це будинки за адресами: вулиця 600-річчя, 42, вулиця Генерала Григоренка, 36; вулиця Келецька, 110; вулиця Левка Лук’яненка, 33, проспект Космонавтів, 79, Хмельницьке шосе, 112А, вулиця Запорізька, 26, проспект Космонавтів, 51, вулиця Хлібна, 11, вулиця Гоголя, 20, вулиця Кропивницького, 10, вул. Архітектора Артинова, 38, вулиця Брацлавська, 57, 1-й провулок Кар’єрний, 3 та вулиця Олега Антонова, 12.

Таким чином, з початку року капітальний ремонт покрівель виконаний на 22 будинках. Загалом у Вінниці в цьому році заплановано здійснити капітальний ремонт понад 30 покрівель житлових будинків.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin