Вінниця
21.06.2024
24° C
Вгору

Вінниця готується до зими: ще за двома адресами завершено капремонт внутрішньобудинкових мереж

У Вінниці в межах підготовки до опалювального сезону завершили капітальний ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж в багатоквартирних будинках по вулиці Порика, 3 та проспекту Космонавтів, 59. Всього з початку року такі будинкові мережі оновили в 14 багатоповерхівках міста.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Віталій Місецький, в процесі капітального ремонту, в залежності від потреби, здійснюється заміна мереж холодного чи гарячого водопостачання. Це досить важливі роботи, які дозволяють запобігти аварійним поривам, а відтак забезпечити безперебійність надання містянам того чи іншого виду послуги. Крім того, відсутність аварійних ситуацій дозволяє заощаджувати до 15% ресурсів. В процесі капремонту старі металеві зношені труби замінюють сучасними поліпропіленовими. Вони не потребують утеплення та не піддаються корозії, що значно збільшує їх термін експлуатації. Багато виробників оцінюють гарантійний термін експлуатації своїх поліпропіленових труб до 50 років.

«Роботи по вулиці Порика, 3 та проспекту Космонавтів, 59 виконані на умовах співфінансування з мешканцями. Зокрема, в будинку по Порика, 3 було замінено мережу внутрішньобудинкового водопостачання, а в багатоповерхівці по проспекту Космонавтів, 59 – мережу каналізування», –розповідає Віталій Місецький.

Наразі комунальники продовжують виконувати капітальний ремонт будинкових мереж за такими адресами: вул. Хмельницьке шосе, 4, вул. Соняшникова, 5, вул. Антонова 46.

Заміна внутрішньобудинкових мереж здійснюється на умовах співфінансування з мешканцями, де більшу частину витрат бере на себе міський бюджет, або коштом міського бюджету як перший безкоштовний ремонт для ОСББ.

Раніше капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж виконали в будинках за адресами: вул. Келецька, 86, Хмельницьке шосе, 51, просп. Юності, 51, вул. Чайковського, 22, вул. Князів Коріатовичів, 189, проспект Юності, 45, вул. Київська, 178, вул. Шимка, 4, вул. Б.Ступки, 19, вул. М. Ващука, 3, вул. Замостянська, 41, вул. Острозького, 47, вул. Зулінського, 49.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin