Вінниця
03.03.2024
4.68° C
Вгору

Першокурсники ВНТУ в рамках навчального візиту відвідали муніципальну багатоповерхівку на Василенка

Всі будівельні роботи у дванадцятому житловому будинку Програми “Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади” вже завершені. Енергоощадна десятиповерхівка з яскравим фасадом вже височіє у районі Вишеньки та готується до заселення. Вчора, 5 жовтня, тут з навчальним візитом побували студенти першого курсу Вінницького національного технічного університету, які вивчають тонкощі цивільного та промислового будівництва.

Заступник міського голови Андрій Очеретний провів для першокурсників оглядову екскурсію та розповів про реалізацію цього житлового проєкту, який передбачає покращення житлових умов для вінничан. Безпосередньо в цьому будинку муніципальною програмою скористалися 86 родин за різними квотами. Найбільша кількість – 18 квартир – призначена для сімей учасників бойових дій в російсько-українській війні, у 14 заселяться люди з числа внутрішньо переміщених осіб.

“Програма працює вже 14 років без перерв і запустивши цей об’єкт в серпні 2022 року, ми стали драйвером для роботи всього будівельного сектору у Вінниці, адже на той час ця галузь стояла через війну. Залучаючи студентів до оглядових візитів на будівництво, ми показуємо різні процеси та етапи, які відбуваються на об’єкті. За цей рік ми провели вже дев’ять таких візитів з різними курсами, – розповідає Андрій Очеретний. – Від цього є практичні кейси, адже в квітні ми тут були з третьокурсниками, троє з яких у червні прийшли сюди на роботу. Це елемент дуальної освіти, яка має багато позитивних перспектив. Нашим молодим людям даємо поштовх для того, щоб вони бачили, що робота в Україні є і для саморозвитку та реалізації своїх амбіцій не потрібно виїжджати за кордон, а можна працювати вдома і на економіку України та для росту нашої держави”.

На пам’ять про цей візит майбутнім спеціалістам подарували символічні подарунки – будівельні рулетки та брелоки з зображенням новобудови. А найкращих працівників будівництва, які “вели” цей об’єкт з самого початку протягом 12 місяців, вчора відзначили подяками від виконавчого комітету Вінницької міської ради за наполегливу працю та професійний підхід до роботи.

Один зі студентів ВНТУ Павло Жевжик розповів, що до навчання підходить дуже відповідально, адже розуміє, що саме його покоління буде докладати зусилля до відбудови України.

“Частина нашої країни, на жаль, зруйнована і на ринку праці не вистачає кадрових спеціалістів. Тому, я вважаю, що всі молоді люди, студенти, повинні дуже відповідально ставитися до навчання. Ця екскурсія мені сподобалася, будинок гарний і зведений за новітніми технологіями”, – зазначив юнак.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin