Вінниця
08.12.2023
-0.93° C
Вгору

NASA хоче побудувати будинки на Місяці до 2040 року

NASA має великі плани на Місяць. Космічне агентство не лише планує повернути людей на Місяць вперше за понад 50 років, але й поділилося планами побудувати будинки на Місяці до 2040 року.

Це величезний стрибок у порівнянні з перспективою повернення людини на поверхню Місяця в цьому десятилітті, а враховуючи, що до 2040 року залишилося менше ніж 20 років, якщо NASA хоче зробити це можливим, то все має відбуватися досить швидко.

NASA

План обертається навколо використання місячного пилу для створення бетону, який 3D-принтер може використовувати для створення будинків на Місяці. Новина про ці плани була опублікована в репортажі The New York Times. Але NASA не зупиняється на будівництві будинків на нашому супутнику Місяця. Космічне агентство хоче, щоб вони були достатньо безпечними для проживання цивільних осіб.

Для цього NASA об’єдналося з ICON, компанією будівельних технологій, що базується в Остіні, штат Техас, і спеціалізується на 3D-друкованих будинках. Компанія отримала перший раунд фінансування від NASA у 2020 році, а у 2022 році отримала ще 60 мільйонів доларів, щоб вивести космічне будівництво на новий рівень.

Ідея використовувати те, що є на Місяці, не нова, і ми вже бачили подібні плани щодо пошуку унікальних способів створення структур на Марсі. Якщо ми зможемо знайти надійний спосіб використання місцевих ресурсів і пилу, це може зробити будівництво будинків на Місяці набагато більш можливим і економічно ефективним.

NASA

NASA називає своє повернення на Місяць “Артемідою”, і “Артеміда III” стане першою з місій, яка поверне на Місяць людське взуття. Для цього плану житлового будівництва агентство запустить на поверхню Місяця 3D-принтер, який почне будувати будинки на Місяці шар за шаром.

Це інтригуюча ідея, яка може призвести до того, що перший підрозділ на Місяці з’явиться вже у 2040 році. Звісно, все це залежить від виконання космічним агентством усіх запланованих показників, що можливо за умови наполегливої роботи та трохи везіння.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin