Вінниця
22.07.2024
17.54° C
Вгору

В Україні запускають ще два експериментальні проекти для ветеранів і військових

Держава запускає ще два експериментальні проекти, які стосуються ветеранів та військовослужбовців. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 3 жовтня.

«Перший — це надання нової соціальної комплексної послуги — формування життєстійкості. Вона включає в себе низку опцій. Зокрема, соціально-психологічну допомогу, формування та розвиток соціальних навичок та умінь, сприяння адаптації та інше. Отримати послугу зможе кожен ветеран, його родина або ж група людей», — відзначив Денис Шмигаль.

Другий проект — це  соціальний супровід військовослужбовців та членів їхніх сімей у військових частинах.

«Ідеться про психосоціальну підтримку для зміцнення родин, допомогу в оформленні документів, допомогу в комунікації з державною та місцевою владою», — зазначив Прем’єр-міністр і додав, що координуватиме проекти Міністерство соціальної політики, яке незабаром надасть усі деталі проектів.

Як підкреслив Глава Уряду, Україна вже зараз кардинально змінює ветеранську політику, адже це дає широкі економічні можливості для наших захисників: бізнес, робота, перекваліфікація, адаптація, безбар’єрність, житло для ветеранів, створення центрів ветеранського розвитку та впровадження інституту помічника ветеранів.

Наразі, за словами Прем’єр-міністра, відбувається відбір та навчання людей, які будуть супроводжувати ветеранів за принципом «рівний з рівним». Кількість охочих перевищує кількість вакансій.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin