Вінниця
03.12.2023
-1.88° C
Вгору

Вінничани та працівники Муніципальної варти зробили прибирання у кількох локаціях міста

Минула субота, 23 вересня, була продуктивною для працівників комунального підприємства “Муніципальна варта”. Інспектори разом з релігійною громадою Вінницького обласного управління обʼєднаної церкви християн Віри Євангельської провели прибирання територій загального користування одразу на трьох локаціях нашого міста.

Як розповів начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур, до толоки долучилися 80 небайдужих до стану довкілля вінничан. Представники релігійної громади вже не вперше збираються на таких заходах, тож у вихідний день згуртувалися заради однієї мети – прибрати громадські місця, де найчастіше проводять своє дозвілля містяни.

“Разом було зібрано 135 мішків випадкового сміття із територій Вишенського озера, лісового масиву в районі Бучми, а також з паркової зони по вулиці Гетьмана Мазепи. Разом нам вдалося швидко організуватися і навести порядок на цих локаціях. Одне прибирання триває в середньому близько півтори-дві години, все зібране сміття забрали працівники служби “Ековін”. Це були пляшки, поліетиленові пакети та інші речі, які, на жаль, деякі відпочивальники залишають на природі. Хочу закликати вінничан прибирати після себе, щоб не засмічувати території громадського користування. Потрібно поважати роботу комунальних служб та дбайливо ставитися до природи”, – наголосив Віталій Чигур.

Щоб зробити місто охайнішим, толоки у Вінниці проводять регулярно. Як тільки прибиранню на свіжому повітрі сприяє погода, чимало активних містян долучаються до таких екологічних акцій. За сприяння міської ради подібні заходи часто відбуваються поблизу малих річок Вінниці, а також на прибережній зоні головної водної артерії міста – Південного Бугу.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin