Вінниця
21.06.2024
23.8° C
Вгору

Мілітаризація шкіл у рф: як дітей готують до війни

У російських школах внесли зміни до навчальної програми з упором на “захист Батьківщини”. Там формуються “добровольчі роти” підлітків, діти вчаться за оновленими підручники з історії, в яких  оспівується “тріумф російської армії”.

Про це пише агенція CNN.

Мілітаризація підлітків у РФ

Повідомляється, що минулого місяця Володимир Путін підписав закон, який запроваджує у школах новий обов’язковий курс: “Основи безпеки та оборони Батьківщини”.

Тепер в російських школах активно практикуються екскурсії у військові частини, “військово-спортивні ігри, зустрічі з військовослужбовцями та ветеранами”, а також заняття з управління дронами.

“У школах від Тихого океану до Чорного моря діти дошкільного віку надягають форму та беруть участь у вправах маршу. Старших дітей вчать рити окопи, метати гранати та стріляти справжніми патронами”, — йдеться у статті.

Також в РФ переписується сучасна історія. У підручнику “Історія Росії” на обкладинці з’явився Кримський міст і новий розділ про новітню історію України. Є розділи “Фальсифікація історії”, “Відродження нацизму”, “Український неонацизм” та “Росія — країна героїв”.

Підручник з історії у РФ
Підручник з історії з розділом про “спеціальну військову операцію”. Фото: російські ЗМІ

Нагадаємо, росіяни займаються мілітаризацією підростаючого покоління. Створюють так звані підрозділи “Юнармії”.

У соціальних мережах все частіше викладають відео “основ воєнної підготовки” російських дітлахів. Діти змагаються, хто швидше вдягне протигаз та розбере зброю. 

Бігати у протигазах та розбирати гвинтівку: звичайні будні російського підлітка

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin