Вінниця
22.07.2024
17.54° C
Вгору

На Чернігівщині зять одружився з тещею

У Чернігівській області зять одружився з тещею. Віктор та Олена Алексієнки одружилися ще 2021 року і тепер вони виховують чотирьох дітей. Подружжя каже, що вони закохані одне в одного.

Про це пише чернігівське видання “Вісник Ч“.

Зять і теща виховують чотирьох дітей

45-річна Олена є мамою лише 12-річної Каті. Для 8-річного Тимофія, 5-річної Ніки, 11-річного Максима жінка є бабусею. Проте Олена каже, що всі діти називають її мамою. 

Раніше старша донька Олени – Євгенія була одруженою із 48-річним Віктором, проте згодом вони розлучилися і тепер колишня дружина Віктора та донька Олени живе спільно із старшим сином свого ексчоловіка – Єгором. 

Подружжя Олени та Віктора каже, що вони люблять одне одного і їй комфортно. 

Як Віктор познайомився із Євгенією – донькою Олени 

Віктор розповів, що раніше він був одруженим із донькою Олени – Євгенією. Їх тоді познайомила донька чоловіка, яка дружила із його колишньою дружиною. Тоді Віктору було 37 років, а дівчині лише 17. 

З Оленою – своєю тещею Віктор був знайомий раніше. Спочатку жінка було проти стосунків своєї доньки зі старшим чоловіком, проте згодом змирилася. 

Розрив Євгенії та Віктора закінчився криміналом

У Віктора та Євгенії народилося четверо дітей, згодом пара вирішила розійтись. 

“Женя з 2017 року вже жила з моїм старшим сином Єгором. Перед тим у них в Ільмівці помер Ярослав, у три з половиною місяці. Їх перша спільна дитина”, – каже Віктор. 

Чоловік стверджує, що він намагався помиритися з Євгенією, проте вона переїхала до матері і відкинула його старання. Віктор ж хотів забрати спільних дітей у дружини. 

“Вітя приїхав до нас в Лопатин злий, а я їхала назустріч велосипедом. Трохи випивши був. Велосипед зупинив. Питаю: “Що ти тут забув?” Він — до мене, бійка виникла”, – згадує Олена. 

Чоловік тоді порізав свою тещу та підпалив у її дворі солому. За це його засудили до двох років. 

Зять перепросив колишню тещу і запросив на побачення до СІЗО

Після того, як чоловік вийшов на волю, він вирішив помиритися зі своєю колишньою дружиною та тещею. 

“Через день телефонує: «Як там мої діти? А можна я тобі дзвонитиму? Хочеться почути когось рідного з дому». А я ж йому вже не чужа була. Ну, ради Бога, телефонуй… І так почали зідзвонюватися, розмовляли. Потім: “Приїдь до мене на побачення”. “Як, я ж теща, яка зятя посадила?” “Ну і що”. І я давай до нього щомісяця їздити на побачення”, – згадує Олена. 

Далі вони намагались забрати з притулку дітей Віктора та онуків Олени. Пара каже, що їх звело спільне горе, а далі виникла симпатія і вони вирішили одружитися. Дітей вони таки забрали і спільно їх виховують. 

Своїй колишній дружині та сину Віктор придбав житло і тепер молоде подружжя живе окремо. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin