Чотири українки ввійшли до списку 100 Next від журналу Time
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/09/chotiri-ukrainki-vviyshl.png)
Чотири українки ввійшли до щорічного списку Time 100 Next, який збирає найвпливовіших людей світу нового покоління.
До списку ввійшли міністерка економіки України Юлія Свириденко, підприємиця Анастасія Волкова, медикиня й командирка батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич, а також громадська активістка й виконавча директорка київського «Центру протидії корупції» Дарʼя Каленюк.
До списку Time 100 Next також увійшли музикантка Kali Uchis, дизайнерка Грейс Вейлс Боннер, бейсболіст Роберт Акунья й очільниця Європарламенту Роберта Мецола.
Коментарі у Facebook