Вінниця
24.07.2024
25.04° C
Вгору

“Муніципальне житло ВМТГ”: на стадії будівництво десятиповерхівки?

У Вінниці на вулиці Привокзальній продовжується будівництво десятиповерхового житлового комплексу в рамках Програми “Муніципальне житло ВМТГ”. На даному об’єкті вже здійснено ряд важливих робіт, таких як облаштування підземного паркінгу з подвійним призначенням, прокладка зовнішніх мереж до будинку та завершено побудову першого поверху. Зараз активно проводяться роботи з встановлення вертикальних елементів другого поверху.

Як зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний, пріоритетність по кількості квартир віддали військовослужбовцям, які зараз захищають Україну на полі бою.

“Для них виділили найбільшу квоту – 30 квартир. Наразі маємо вже 22 учасників і ще 8 об’єктів інвестування виділили на додаткову реєстрацію. У будинку також житимуть люди з числа ВПО, бюджетники, люди з інвалідністю, багатодітні та молоді сім’ї”, – сказав Андрій Очеретний.

Вартість реалізації 1м2 об’єктів інвестування становить 27 900 гривень та залишається однією з найнижчих на первинному ринку житла у Вінниці. Нагадаємо, з 25 вересня по 8 жовтня 2023 року включно триватиме додаткова реєстрація на участь у Програмі. Всі охочі можуть долучитися до проєкту. Подробиці про Програму тут.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin