Вінниця
21.06.2024
24° C
Вгору

Новинка Apple Iphone 15 – актуальні зміни та нові параметри

Чергове покоління Iphone вийшло 12 вересня 2023 року і це 15 телефон за рахунком. Девайс демонструє приріст продуктивності на 35%, в режимі середньої активності телефон пропрацює від 12 до 24 годин, що говорить також про підвищення автономної роботи. Модуль камер оновлений, додані нові оригінальні режими, що дозволить створювати барвисті фотографії.

Незважаючи на всі невеликі нововведення, за зовнішнім виглядом і іншим характеристикам новинка схожа з попереднім поколінням. У телефоні Iphone 15 з’явилися нові відтінки, є нові стандарти комунікацій. Встановлено вже оновлена операційна система, що також привнесе істотні зміни і переваги в управлінні.

 

Основні зміни

Ключові зміни стосуються зовнішнього вигляду:

· Рамки вперше виготовляються з алюмінію, а не титанового сплаву, що створює ребра жорсткості і дозволить позбавити нутрощі телефону від механічного пошкодження при випадковому падінні;

· Передня панель закривається захисним склом Ceramic Shield, а воно на 300% міцніше, якщо порівнювати зі стандартними захисними компонентами;

· Регулятор гучності і кнопки живлення розташовані трохи нижче на панелі;

· Динамічний острів Dynamic Island став більш гнучким і доступний тепер в базовій версії;

· Доступні нові кольори корпусу.

На жаль, FaceID під екраном відсутній.

 

Дисплейний модуль

Встановлено дисплей Super Retina XDR з діагоналлю 6,1 дюймів. Завдяки світлодіодним підсвічуванні гарантується висока якість картинки в динамічному діапазоні. Дозвіл 2532 × 1170 пікселів, а яскравість до 1600 ніт. При необхідності активується режим до 2000 ніт, що дозволить з легкістю побачити інформацію на дисплеї при впливі яскравих променів.

Частота оновлення екрану адаптивна в діапазоні від 1 до 60 Гц. Автоматична зміна дозволить підвищити якість картинки, коли це потрібно, а також заощадити заряд та знизити споживання, коли виконуються прості завдання.

 

Продуктивність

Застосовується чіпсет A16 Bionic, що забезпечує підвищення продуктивності і зниження енергоспоживання. У парі до нього доповнено 6 Гб оперативної пам’яті. Внутрішній об’єм пам’яті від 128 до 512 Гб. Покращені версії телефону можуть мати 2 Тб, що сподобатися фанатам робити якісні фотографії і зберігати різні відео.

Додатковий функціонал передбачає наявність 5G, Wi-Fi 7, стандарту захисту IP 68, вбудованого GPS і модуля NFC для безконтактної оплати.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin