Вінниця
22.07.2024
17.8° C
Вгору

У Вінниці внесли зміни в організацію дорожнього руху на кількох вулицях: де саме?

Нещодавно в місті Вінниця були внесені зміни до організації дорожнього руху на деяких відрізках трьох вулиць: Брацлавської, Привокзальної та проспекту Юності. Зокрема, введено заборону на зупинку вантажних транспортних засобів на цих відрізках. Представники департаменту транспорту та міської мобільності міста Вінниця наголошують, що ці зміни спрямовані на покращення руху як приватного, так і громадського транспорту, а також на створення безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху. Працівники КП “СМЕД ОДР” вже встановили відповідні дорожні знаки, щоб повідомити про ці обмеження.

Мова йде про наступні ділянки:

  • Проспект Юності

Від перехрестя з вул. Василя Порика до перехрестя з Хмельницьким шосе у двох напрямках руху.

  • Вулиця Брацлавська

В одному напрямку руху від перехрестя з вул. Довженка до перехрестя з вул. Замостянською.

  • Вулиця Привокзальна

Від площі Вокзальної до перехрестя з вул. Брацлавською в обох напрямках руху.

У департаменті транспорту та міської мобільності зазначають, що перед впровадженням змін було проаналізовано ситуацію із транспортним навантаженням, а також проведенні консультації з представниками Управління патрульної поліції у Вінницькій області.

«Впровадження цих змін має на мені вирішити питання хаотичного паркування вантажівок, оскільки неодноразово траплялись такі ситуації, коли водії могли залишити свої автомобілі на довгий час, тим самим створюючи перешкоди для руху іншого транспорту: як приватного, так і громадського. Фахівці нашого департаменту спільно з представниками Управління патрульної поліції у Вінницькій області продовжують працювати в цьому напрямку. Адже важливо й надалі створювати безпечні та комфортні умови для всіх учасників дорожнього руху», – зазначив директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin