Вінниця
24.06.2024
14.66° C
Вгору

Сьогодні Вінниця віддає останню шану героям Вадиму Ілику та Роману Бевза

Сьогодні, 6 вересня, Вінницька громада востаннє може віддати шану та провести Вадима Ілика та Романа Бевза на їх вічний спочинок. Воїни служили в складі 3028 Національної Гвардії України. Обоє загинули 29 серпня під час виконання важливого бойового завдання на Запорізькому напрямку, повідомляє міська рада.

Він завжди був готовий до бою

Вадим Ілик, народжений 24 грудня 1983 року у селі Вінницькі Хутори, своє дитинство та юність провів у цьому ж місці. Після закінчення школи отримав освіту в технічному фаховому коледжі. Працював на підприємстві “Барлінек”, але його головним покликанням було служіння та захист Батьківщини.

Вадим почав служити на фронті під час Антитерористичної операції (АТО) у 2014 році і за рік пройшов кілька бойових ротацій. Тому, коли російські війська наважилися на повномасштабне вторгнення, він мав чітку відданість та знав, що робитиме, щоб захистити свою країну.

«Вадим відразу зв’язався зі своїми побратимами і рушив на війну. Він служив у бригаді оперативного призначення, тобто був серед тих, хто йшли попереду, – каже брат полеглого воїна В’ячеслав. – Він був по-хорошому впертим, справжнім патріотом, який завжди готовий до бою. Таким його загартувало життя, яке було не мед… Дуже рано ми втратили маму, тож всього доводилось досягати самотужки».

Життя воїна обірвалося у 39 років у бою біля с. Роботине Запорізької області. Без батька залишився 5-літній син.

Церемонія прощання із Вадимом Іликом відбудеться у с. Вінницькі Хутори за адресою: 3-й пров. Сагайдачного, 2. Початок об 11:00 год.

Поховають Героя о 13:00 на місцевому кладовищі (вул. Генерала Шаповала).

Ввічлива, чуйна та добра людина

Роман Бевза, народжений 23 грудня 1983 року, отримав свою освіту в 8-й загальноосвітній школі та продовжив навчання в Вінницькому технічному фаховому коледжі. Після завершення навчання він відслужив строкову військову службу та розпочав свою кар’єру. За свою сумлінну роботу та відданість справі його неодноразово визнавали грамотами та цінними подарунками.

Але коли прийшов час, коли Батьківщина вимагала захисту, Роман Бевза відразу відгукнувся на цей заклик і став військовим захисником своєї країни. Він виконував священний обов’язок з великою честю та відданістю. Проте заради миру в Україні заплатив найвищу ціну – власне життя. Роман Бевза пішов з життя у віці 33 років.

Ввічлива, чуйна та добра людина – такий спомин про Романа Бевзу назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знали, любили та поважали.

Церемонія прощання із Захисником розпочнеться о 10:00 год. за адресою: вул. Батозька, 12 (Центр Реквієм).

Поховають Героя об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам‘ять та слава Героям!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin