Вінниця
02.10.2023
12.82° C
Вгору

iPhone 16 може бути оснащений новітньою OLED-технологією

Згідно з інформацією від корейських джерел, компанії Samsung та LG, які постачають дисплеї для продукції Apple, розглядають можливість використання технології micro-lens arrays (MLA) у майбутніх OLED-дисплеях. Основна ідея цієї технології полягає в наявності мікроскопічного шару лінз, розташованих над пікселями, які спрямовують світло, що випромінюється, як зазначає DOBLE.NEWS.

З практичної точки зору, використання MLA може призвести до значного підвищення яскравості дисплея без втрати енергоефективності або збереження поточної яскравості та одночасно до підвищення автономії пристрою. З іншого боку, однією з можливих недоліків є зменшення кута огляду та збільшення витрат на виробництво.

Відповідність стандартам Apple:

За даними інсайдерів, наразі жоден з варіантів дисплеїв від Samsung та LG не відповідає стандартам Apple. Тому остаточне рішення компанії буде залежати від того, чи вдасться покращити ефективність технології MLA OLED до початку виробництва iPhone 16, запланованого на другу половину 2024 року.

Висновок:

Якщо Apple прийме рішення впровадити цю нову технологію, це може стати значущим кроком у поліпшенні якості та ефективності дисплеїв смартфонів. Проте, введення такої інновації також може вплинути на кінцеву вартість пристрою та його зручність використання.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin