Вінниця
22.07.2024
17.54° C
Вгору

Місто готується до складної зими

Готуємось до складної зими. У Вінниці збільшили кількість капітальних ремонтів систем електропостачання багатоквартирних будинків.

Як зазначає Вінницька міська рада: з початку цього року в місті Вінниця успішно завершили капітальний ремонт системи електропостачання та електрощитових в 13 будинках. А загалом планується, що до закінчення поточного року подібні роботи будуть проведені не менше ніж у 20 будинках.

“Цьогоріч ми можемо констатувати суттєве збільшення запланованих робіт, – розповідає заступник директора департаменту житлового господарства міської ради Сергій Гречанюк. – Якщо раніше, ми робили в рік близько 5-10 об’єктів, то цього року, враховуючи досвід минулої зими та потенційні виклики майбутнього осінньо-зимового періоду, міський голова дав доручення, по можливості, збільшити кількість таких ремонтів. Це пов’язано з тим, що у період постійних відключень/включень електроенергії, які ми мали минулої осені та зими, електропостачальне обладнання, яке давно не оновлювалось, першим піддається додатковому навантаженню та може виходити з ладу. Щоб цього не допустити і убезпечити мешканців від аварійних ситуацій та уберегти їх побутові прилади, які нерідко страждають при перепадах напруги, і здійснюється такий ремонт”.

За його словами, в ході робіт, в залежності від стану обладнання, проводиться заміна будинкових систем електропостачання разом з електрощитовими або ж ці роботи виконуються окремо. Наприклад, в ході капремонту електрощитових може виконуватися повна заміна автоматів, трансформаторів, клемників, наконечників тощо. Також, за потреби, може здійснюватися перефазування аби урегулювати розподіл навантаження.

Загалом, з початку року вже відремонтували електрощитові та системи електропостачання у наступних будинках: вул. Замостянська, 30; вул. В. Винниченка, 16; вул. Генерала Григоренка, 39; вул. Стельмаха, 41; вул. А. Первозванного, 2А; просп. Юності, 26; вул. В. Порика, 37; вул. Келецька, 64/47А; вул. А. Первозванного, 26; вул. О. Антонова, 28; вул. Немирівське шосе, 10; вул. Кропивницького, 20 та вул. Келецька, 41.

Наразі, комунальники працюють в будинках по вулиці В. Порика, 12 та проспекту Космонавтів 67. Усі роботи виконуються на умовах співфінансування з мешканцями, де більшу частину витрат бере на себе місцевий бюджет.

По решті запланованих будинків наразі завершуються тендерні процедури та триває виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin